O NAS

POWRÓT

Kim jesteśmy

Firma Konwent Łukasz Konstanty posiada bogate doświadczenie w branży, jesteśmy znani jako wykonawca robót instalacji sanitarnych głównie w zakresie systemów instalacji ogrzewania, wentylacji oraz klimatyzacji. W swojej pracy szczególny nacisk kładziemy na jakość stosowanych materiałów, precyzję i estetykę wykonania oraz ekonomiczność i niezawodność zastosowanych rozwiązań.

 

Jak pracujemy

Nie boimy się wyzwań ani tematów trudnych, traktujemy to jako nowe doświadczenia z którymi bardzo chętnie się zmierzamy. W pierwszym etapie prac zapewniamy pełne wsparcie w wykonaniu koncepcji, projektu, analizy kosztowej, przedmiaru robót budowlanych jak również kosztorysu ofertowego wykonanych przez specjalistów z wyższym wykształceniem zdobytym na najlepszych Krakowskich Uczelniach o odpowiednich kompetencjach potwierdzonych certyfikatami i bogatym doświadczeniem. W przypadku akceptacji przez inwestora/ generalnego wykonawcy natychmiast przechodzimy do pracy. Nasi pracownicy wyposażeni są w najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz wyposażenie BHP potwierdzone certyfikatami jakości i bezpieczeństwa. Ponadto jako nieliczni posiadamy grupę serwisową dostępną 24/h, która w każdej sytuacji jest w stanie zareagować i o ile dany problem jest możliwy do rozwiązania uporać się z nim w tym samym dniu.

 

Organizacja firmy

Główna siedziba firmy Konwent Łukasz Konstanty znajduje się w Piwnicznej Zdrój 33-350 ul. Nadbrzeżna 3, z uwagi na coraz większy zakres prac wykonywany w obrębie miasta Kraków zdecydowaliśmy się na otworzenie drugiego oddziału w tymże mieście przy ulicy Żółtej Ciżemki 3/2, tak aby udogodnić kontakt naszym partnerom z stolicy małopolski. Firma posiada również swój zakład produkcji kanałów wentylacyjnych oraz osprzętu wentylacyjnego znajdujący się w Łomnicy Zdrój.

 

Jakość wykonywanych usług

Wykonane przez nas prace możecie Państwo przeglądać w dokumentacji fotograficznej w zakładce “Realizację”. O fachowości i indywidualnym podejściu na 100% do każdego zadania świadczą referencję oraz pozytywne komentarze wystawiane przez dotychczasowych naszych klientów w zakładce “Referencje”.

 

Dotychczasowe wykonane prace

Specjalizujemy się w wykonywaniu systemów instalacji sanitarnych na dużych obiektach typu biura, budynki zamieszkania zbiorowego, siłownie, baseny, pływalnie, garaże podziemne, hotele, galerie handlowe, restaurację, kina, budynki handlowo usługowe, budynki sakralne, muzea, jak również w mniejszych tj.: mieszkania jednorodzinne, pojedyncze pomieszczenia. Znaczną częścią wykonywanych przez nas inwestycji są budynki wielofunkcyjnego użytku handlowo – usługowe z takimi markami jak: Biedronka, Pepco, Rossmann, CCC, Media Expert, Just Gym, Podejmujemy się również wykonywania instalacji rekuperacji powietrza w budynkach jednorodzinnych. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce “Realizacje”.

 

Co nowego

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, chcąc aby dostarczane przez nas towary i usługi była na najwyższym poziomie zajmujemy się kompleksowo całym blokiem prac z zakresu instalacji sanitarnych – również prace związane z dostawą i montażem systemu wod – kan. Zwiększony zakres prac jakie wykonujemy nie jako wymusił na nas zainwestowanie i otworzenie własnego zakładu produkcji kanałów wentylacyjnych o bardzo wysokim standardzie, spełniających wszystkie wymagania normatywne posiadające odpowiednie certyfikaty. Pozwala nam to pracować na wielu frontach bez obawy, iż kanały wentylacyjne nie będą dostarczone na czas przez firmę zewnętrzna.