38. Osiedle Europejskie w Krakowie

POWRÓT
02 grudnia 2018

Mamy zaszczyt pochwalić się, iż jesteśmy wykonawcą systemów instalacji wentylacji i klimatyzacji w nowo powstającym osiedlu w mieście Kraków – “Osiedle Europejskie”

Inwestycja godna zaufania

Osiedle Europejskie od ponad 15 lat powstaje i rozbudowuje się w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa – Ruczaju. Dzięki nieszablonowej zabudowie, ciekawej architekturze oraz wysokiej jakości wykończenia, Europejskie cieszy się dużym zainteresowaniem i nieustannie powiększa grono zadowolonych mieszkańców.

Usytuowanie Osiedla zapewnia zarówno bliskość terenów zielonych, jak i doskonałą komunikację z centrum miasta. Uwzględniając wymagania współczesnej rodziny, zaplanowaliśmy także udogodnienia, które wpłyną na poprawę komfortu funkcjonowania w przestrzeni osiedla – własny, atrakcyjny plac zabaw oraz wewnętrzne przedszkole.

Dwa etapy Osiedla, które obecnie znajdują się w sprzedaży, inspirowane są skandynawskimi trendami.

XI etap – Kopenhaga, przyciąga nie tylko udogodnieniami w rytm filozofii szczęśliwego życia (słynne, duńskie Hygge), ale także wieloma rozwiązaniami, wpływającymi na funkcjonalność, innowacyjność i bezpieczeństwo. To atrakcyjna oferta mieszkań dla: rodzin, par, studentów oraz singli, w przystępnej cenie i o europejskim standardzie wykonania. W tym etapie zaplanowano także nietuzinkowe aranżacje przestrzeni wspólnych, w ramach których mieszkańcy mogą korzystać z trzech komfortowo zagospodarowanych areałów: zielonego patio z alejkami spacerowymi, strefy relaksu z oczkiem wodnym oraz placu zabaw dla dzieci. Dostępne mieszkania w tym etapie są już gotowe do odbioru.